Kurumsal

Özel Lüleburgaz Atlas Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi  Kırklareli, Lüleburgaz’da, deneyimli ve uzman kadrosuyla, geniş eğitim-öğretim materyalleri ile ‘Özel Eğitim ve Rehabilitasyon’ konusunda hizmet vermeye başlamıştır.Hayat herkese farklı sürprizler sunmakta ve bizden de bu sürprizlere uygun düşünce ve tavır sergilememizi beklemektedir. İyi veya kötü olarak nitelendirdiğimiz bu sürprizler yaşamın kendini oluşturmaktadır. İnsanlar ne kadar başka unsurları suçlasalar da aslında kendi seçimleri ile yaşamlarını güzelleştirir veya çekilmez hale getirirler.

Özel Lüleburgaz Atlas  Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Özel Eğitime ve Fizik Tedaviye ihtiyacı olan bireylere ve değerli ailelerine destek hizmetler sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Kurumumuzda; Özel Eğitim Alan Öğretmenleri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanları, Okul Öncesi Öğretmenleri, Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenleri, Fizyoterapistler, Psikolog, Rehberlik ve Psikolojik Danışman ve Dil ve konuşma terapisti çalışmaktadır.

Kurumumuza randevu ile gelen gelişimsel yetersizlikler gösteren bireylerin öncelikli olarak ilk değerlendirmesi  Eğitsel Değerlendirme Ekibi tarafından yapılır. Değerlendirme sırasında aileden bilgiler alınarak gelişim alanlarına yönelik olarak çeşitli testler, ölçekler kullanılır ve doğrudan gözlemler yapılır.

Bu değerlendirme çocuğun çeşitli gelişim alanlarındaki performansını ortaya çıkarmak amacıyla yapılır.

Sevgili aileler merkezimize başvurmanız bize yılmadığınızı, vazgeçmediğinizi kendiniz ve çocuğunuz için hala yapılabilecek bir şeylerin olduğuna inandığınızı göstermektedir. Özel Lüleburgaz Atlas Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, tüm imkânları ve uzman personeli ile bu zor süreçte her zaman yanınızda olacaktır.

Saygılarımızla